Przejdź do głównej zawartości

"Top model" - recenzja na żywo

Dzisiejszy post będzie miał dość nietypową formę, bo będę pisała go na bieżąco oglądając ostatni odcinek Top model (edycja 7). 

 Na środku widzimy Hubercika, bo wróżę mu zwycięstwo. 

Krótki opisik

No i tutaj mi się trochę schemacik zmieni posta, bo każdy wie co to Top model raczej a jak nie to szybkie wyjaśnienie. Top model to program gdzie czterech typów ocenia innych. super sprawa! Jedna Dżołana jest milutka jurorka od pocieszania, Kaśka jest w sumie też milunia, potem jest Tyszunia niemiły węgorz i jeszcze jeden nawet miły ale zapomniałam jak się nazywa sorki : (. Dobra już wiem Woliński to ten miły.

Relacja na żywo

21:31 - super dopiero się zaczyna a ja się już spóźniłam, ale zdążyłam!
21:32 - już teraz nie chce mi się pisać tych godzin, ale na ten moment muzyczka fajna taki klimacik w sam raz do zjedzenia kolacyjki
21:33 - idzie Huberto, a laska jakaś randomowa która śpiewa trochę wkurza Kaśke bo wchodzi jej cały czas pod nogi

21:37 - Anka Rubik wyszła i hałas, się dzieje

21:39 - blablabla Anka mówi, ta Ania z programu teraz

21:40 - idzie nasz kolega Hubert, o kurdeee on mówi, jasny gwint wzruszył się uroczy chłopiec

21:41 - Kasia dajesz, poka im

21:42 - o no no głosy ciekawie sie maja, rozkladaja sie prawie rownomiernie, ale i tak wiemy kto wygra

21:43 - glosowanko trwa juz od tygodnia i masz ci los P R Z E R W a wrr

21:52 - dobra nareszczie znowu, tak gorąca noc się zapowiada oh Joanna jak ty coś powiesz

21:53 - prezentacja Anki, no fajnie i ma nawet ładny kolor tej kiecki rózowa taka fajna

21:55 - Huberto teraz, reakcje na niego to np 'A A A', 'oby tak dalej', 'brawo wooow', 'zabojczo dobry', pojechane, dajesz kolego

21:57 - łzy mu lecą słodkie nawet, nie płacz babo będzie dobrze

21:58 - Kasia teraz, 'klasycznie śliczna'  no to nieźle , 'kurcze ty nawet ładnie wychodzisz na zdjęciach' X D

22:03 - Anka się wyróżnia w różowej sukience, a Hubert i Kaśka na czarno

22:07 - wkurza mnie ta widownia, jarają się wszystkim, co za dzbany

22:11 - Michał tak słodko chodzi po tym wybiegu naprawdę

22:14 - smutno mi, bo jak idzie Ania i Kasia to się tak widownia nie jara jak na Huberta : (

22:19 - Ania 'egzotyka, egzotyka' i 'egzotyka'

22:21 - nie no ale akurat okładkę to Kasia miała najlepsza bez kitu

22:23 - zara ktoś odpadnie... i zostanie dwóch

22:25 - no tak jak myślałam po Ance, 'Ania sory pomyłka, a nie sory jednak odpadasz, dobrze powiedziałam' ja nie mogę

22:26 - no i została Kasiula i Huberto

22: 32 - dobra jak nie robią przerwy to sama sobie ją zrobię, idę umyć włoski

22:40 - akurat jak wróciłam to co przerwa no krucafuks....

22:52 - emocje są, a ja sobie poszłam

22:52 - no nie, wygrała Kaśka niby fajnie, ale jednak to nie Hubo bubo

22:53 - koniec tej żałości idę stąd



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

P R e M i E r Y

Ten rok jest i będzie pełen premier nowych sezonów moich ulubionych seriali. Odliczam tylko do kolejnych publikacji. Jakie to seriale? Ostatnio wyszedł drugi sezon The rain. Niestety jeszcze nie zdążyłam go obejrzeć, ale w najbiższym czasie postaram się go obejrzeć. Pod koniec lipca ma też wyjść ostatni sezon mojego najukochańszego serialu czyli Orange is the new black. Mam nadzieję, że nie zawiodę się, bo bardzo mocno liczę na ten sezon. W listopadzie będzie mieć miejsce premiera kolejnego sezonu Rick i Morty, ale w tym wypadku jeszcze ma być wiele sezonów w przyszłości. Na pewno był jeszcze jakiś serial o którym zapomniałam na ten moment, ale jeśli takowy jest to go obejrzę później i dodam recenzje oczywiście. Poniżej dodam zwiastuny do tych sezonów: 2 sezon THE RAIN https://www.youtube.com/watch?v=mVzIIopBKxk Ostatni sezon Orange is the New Black https://www.youtube.com/watch?v=SjC9bZU5zuc  Do Rick i Morty nie udało mi się znaleźć jeszcze zwias...

"Sierra Burgess jest przegrywem" jak każdy z nas

"Sierra Burgess jest przegrywem" to jak dla mnie najlepszy film, który obejrzałam w tym roku. Problem poruszony w filmie jest przedstawiony w bardzo ciekawy i niesztampowy (tutaj mądre słowo) sposób. Film jest wzruszający i pokazuje jak zachować się w niektórych trudnych dla nas sytuacjach. Ogląda się go z przyjemnością.   zdjęcie:  https://1.fwcdn.pl/wv/70/03/47003/thumbnail.47003.4.jpg  Krótki opis filmu   Główną bohaterką jest błyskotliwa i inteligenta Sierra Burgess, która nie jest zbyt lubiana w szkole, zwłaszcza przez trzy dziewczyny, które myślą, że są pępkiem świata. Próbują ją dręczyć i wyśmiewać, ale ona nie przejmuje się tym za bardzo i zlewa je. Pewnego dnia Sierra nawiązuje znajomość przez internet z przystojnym chłopakiem, który myśli, że dziewczyna jest kimś innym. Piszą ze sobą bardzo często i oboje są szczęśliwi. Po pewnym czasie dziewczyna zakoleguje się z jedną z dziewczyn, które za nią nie przepadały i później... sami musicie ...

"You" ...

Nie będę się tu rozpisywać, bo no nie urwało mi to niczego, a wręcz czuję się źle, że zmarnowałam na to czas. To jest subiektywna ocena oczywiście. Może zmienię zdanie, bo do końca zostały mi dwa odcinki, ale wątpię. zdjęcie: http://www.pajiba.com/assets_c/2019/01/you-netflix-thumb-700x467-206260.jpg Krótki opis  Serial pokazuje trochę nieuwagę i nieostrożność ze strony głównej bohaterki, która zostaje stalkowana przez pewnego napotkanego na swojej drodze mężczyznę. Wszyscy w tym serialu mają przed sobą pełno tajemnic. Tematyka jest nieco zagadkowa, lekko mroczna i główny bohater jest bardzo dziwnym typem. link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=cKOhno0IMpA Moje odczucia Gdybym mogła to nie zaczęłabym oglądać tego serialu. Jak dla mnie to wszystko ciągnie się za długo i dzieje się tyle niewyjaśnionych rzeczy, że serial staje się irracjonalny i mało prawdopodobny. Dziewczynie co chwilę znikają jakieś rzeczy, a ona to olewa i jest manipulowana przez stal...