Przejdź do głównej zawartości

P R e M i E r Y

Ten rok jest i będzie pełen premier nowych sezonów moich ulubionych seriali. Odliczam tylko do kolejnych publikacji.

Jakie to seriale?

Ostatnio wyszedł drugi sezon The rain. Niestety jeszcze nie zdążyłam go obejrzeć, ale w najbiższym czasie postaram się go obejrzeć.
Pod koniec lipca ma też wyjść ostatni sezon mojego najukochańszego serialu czyli Orange is the new black. Mam nadzieję, że nie zawiodę się, bo bardzo mocno liczę na ten sezon.
W listopadzie będzie mieć miejsce premiera kolejnego sezonu Rick i Morty, ale w tym wypadku jeszcze ma być wiele sezonów w przyszłości.
Na pewno był jeszcze jakiś serial o którym zapomniałam na ten moment, ale jeśli takowy jest to go obejrzę później i dodam recenzje oczywiście.

Poniżej dodam zwiastuny do tych sezonów:

2 sezon THE RAIN


Ostatni sezon Orange is the New Black


 Do Rick i Morty nie udało mi się znaleźć jeszcze zwiastunu.

Zachęcam gorąco do obejrzenia poprzednich sezonów. Recenzje znajdziecie na moim blogu, bo opisywałam już te seriale we wcześniejszych postach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Sierra Burgess jest przegrywem" jak każdy z nas

"Sierra Burgess jest przegrywem" to jak dla mnie najlepszy film, który obejrzałam w tym roku. Problem poruszony w filmie jest przedstawiony w bardzo ciekawy i niesztampowy (tutaj mądre słowo) sposób. Film jest wzruszający i pokazuje jak zachować się w niektórych trudnych dla nas sytuacjach. Ogląda się go z przyjemnością.   zdjęcie:  https://1.fwcdn.pl/wv/70/03/47003/thumbnail.47003.4.jpg  Krótki opis filmu   Główną bohaterką jest błyskotliwa i inteligenta Sierra Burgess, która nie jest zbyt lubiana w szkole, zwłaszcza przez trzy dziewczyny, które myślą, że są pępkiem świata. Próbują ją dręczyć i wyśmiewać, ale ona nie przejmuje się tym za bardzo i zlewa je. Pewnego dnia Sierra nawiązuje znajomość przez internet z przystojnym chłopakiem, który myśli, że dziewczyna jest kimś innym. Piszą ze sobą bardzo często i oboje są szczęśliwi. Po pewnym czasie dziewczyna zakoleguje się z jedną z dziewczyn, które za nią nie przepadały i później... sami musicie ...

"You" ...

Nie będę się tu rozpisywać, bo no nie urwało mi to niczego, a wręcz czuję się źle, że zmarnowałam na to czas. To jest subiektywna ocena oczywiście. Może zmienię zdanie, bo do końca zostały mi dwa odcinki, ale wątpię. zdjęcie: http://www.pajiba.com/assets_c/2019/01/you-netflix-thumb-700x467-206260.jpg Krótki opis  Serial pokazuje trochę nieuwagę i nieostrożność ze strony głównej bohaterki, która zostaje stalkowana przez pewnego napotkanego na swojej drodze mężczyznę. Wszyscy w tym serialu mają przed sobą pełno tajemnic. Tematyka jest nieco zagadkowa, lekko mroczna i główny bohater jest bardzo dziwnym typem. link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=cKOhno0IMpA Moje odczucia Gdybym mogła to nie zaczęłabym oglądać tego serialu. Jak dla mnie to wszystko ciągnie się za długo i dzieje się tyle niewyjaśnionych rzeczy, że serial staje się irracjonalny i mało prawdopodobny. Dziewczynie co chwilę znikają jakieś rzeczy, a ona to olewa i jest manipulowana przez stal...